Teeme Ära talguliste vabatahtliku töö panus ulatus 1,3 miljoni euroni

Talgujuhtide täpsustatud andmetel korraldati Teeme Ära talgupäeva raames tänavu 1239 talgut, millest võttis osa 34 055 talgulist. Talguliste vabatahtliku töö panus ulatus kokku ligi 1,3 miljoni euroni. Kõige rohkem talguid toimus Harjumaal ja Tallinnas, kuid elanike arvu järgi osales enim talgulisi Saaremaal. Üle Eesti koristati ühiselt 242 kortermaja keldrit, korrastati 205 sauna ning muudeti elurikkamaks 151 kooli ümbrus. Järgmine Teeme Ära talgupäev leiab aset 4. mail 2024.

Loe lisaks

Teeme Ära talgupäev läks hästi korda: 1222 talgul osales 33 453 talgulist

Laupäeval, 6. mail peetud Teeme Ära talgupäev kulges viperusteta ja läks hästi korda kõikjal üle Eesti. Talgupäeva raames toimus 1222 talgut, millest võttis osa vähemalt 33 453 talgulist. Talgutöid tehti väga erinevaid, muuhulgas koristati ühiselt 242 kortermaja keldrit, korrastati 205 sauna ning muudeti elurikkamaks 151 kooli ümbrus. Talguid saab märkida talgukaardile ja osaleda järgmise nädala lõpuni. Talgupäeva jooksul staapi kogunenud eredamaid emotsioone ja talguleide võib lugeda aadressilt www.teemeara.ee/otse.

Loe lisaks

Laupäeval osalevad Teeme Ära talgupäeval kümned tuhanded talgulised üle Eesti

Laupäeval, 6. mail peetavast üle-eestilisest Teeme Ära talgupäevast võtab reedese seisuga osa enam kui 18 000 inimest – tegelik kaasalööjate arv selgub päeva jooksul ja on kindlasti suurem. Talguveebi on kirja pandud 1200 talgut, sealhulgas 237 kortermaja keldri korrastamise talgut, 204 saunatalgut ning 149 koolide elurikkuse talgut. Talgulisi ootavad kõik talgupaigad üle Eesti, nii et kes vähegi soovib, jõuab sobiva talgu ka veel laupäeva hommikul talguveebist välja valida ja lihtsalt kohale minna. Värskeid talgumuljeid saab jälgida www.teemeara.ee/otse (alates kl 10).
Loe lisaks

Teeme Ära talgunädal saab täna hoo sisse eeltalgutega Kadrioru Saksa Gümnaasiumis

Kolmapäeval, 3. mail Tallinnas Kadrioru Saksa Gümnaasiumis peetavad Teeme Ära eeltalgud annavad hoogu talgunädalale, mis kulmineerub sel laupäeval, 6. mail toimuva üle-eestilise Teeme Ära talgupäevaga. Praeguseks on talguveebi kirja pandud üle 1100 talgu enam kui 16 000 osalejaga, kuid talgulisi oodatakse juurde kõikjal üle Eesti. Talguid saab valida ja end talgulisena kirja panna, samuti lisada ka uusi talguid Teeme Ära kodulehel www.teemeara.ee.

Loe lisaks

Teeme Ära tutvustab online-saunaülikoolis üle-eestilist saunatalgute üleskutset

Tänavuse talgukevade üks üleskutseid kõlab: teeme kõik Eesti saunad korda! Talguveebis on kirjas juba üle 800 talgu, neist 160 saunatalgut. Praegu on just õige aeg teha talguplaane ka kõigil neil, kes pole seda veel jõudnud. Teeme Ära talgupäeva meeskond koos Eesti Maaturismi Ühinguga tutvustavad teisipäeval, 25. aprillil kell 19.00 online-saunaülikoolis selle kevade talguplaane, räägivad saunatalgutest, võimalikest talgutöödest ja talgulisena kaasa löömise võimalustest. Saunaülikooli loeng toimub Zoomis ja Facebookis ning seda võib jälgida igaüks (vt link allpool).
Saunatalguid saab kirja panna ja end osalejana registreerida aadressil www.teemeara.ee. Sellest nädalast jõuavad talgujuhtideni ka soovitud seemnepakid ja kinkekaardid.

Loe lisaks

Arhiiv